i
Posadzki, tynki maszynowe: gipsowe i cementowo-wapienne Piotrków Tryb, Łódź, Bełchatów, Opoczno, Aleksandrów Łódzki, Radomsko
tel 694 344 667
ico
i

Tynki

sprzet.jpg

Firma GOSPAR korzysta z renomowanych produktów firmy Kanuf.

Tynk MP 75 Diamant jest to jednowarstwowy tynk wewnętrzny do układania maszynowego na wszystkich powierzchniach ścian. Przeznaczonyjest do stosowania w budownictwie ogólnym i mieszkaniowym, hotelach, szpitalach i pomieszczeniach o zwykłej wilgotności powietrza. Współczesny mur stawia tynkowi specjalne wymagania.

Tynk MP 75 Diamant nadaje się idealnie na powierzchnie narażone na obciążenia, np. w budynkach użyteczności publicznej i szkołach, również na klatkach schodowych.

Twardy, maszynowy tynk gipsowy Knauf MP 75  Diamant spełnia wszystkie oczekiwania inwestorów.

  1. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne tak jak tynki cementowo-wapienne.
  2. Tworzy równe i gładkie powierzchnie i nie wymaga dodatkowego szpachlowania gładzią gipsową. 
  3. Reguluje wilgotność powietrza we wnętrzach, co nadaje im przyjazny i zdrowy dla człowieka klimat.
  4. Może być nakładany na różnego rodzaju podłoża ceramiczne i  betonowe, na ścianach i sufitach, we wszystkich ogrzewanych zimą pomieszczeniach, także w kuchni i łazience.

Stosując tynki firmy KNAUF można uzyskać powierzchnie od gładkich, poprzez lekko strukturalne, do powierzchni o wyraźnej fakturze. Tynki te stanowią idealne podłoże do malowania, tapetowania bądź układania glazury. Są proste i szybkie w wykonaniu. Nakłada się je jednowarstwowo. Czas wysychania wynosi, w zależności od panujących warunków, od 10 do 14 dni. Nowoczesne technologie maszynowe i logistyka pozwalają uzyskać szybki rytm pracy na budowie.